27.12.19

Святкування Нового року в школі

  Новий рік - період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з святим Миколаєм, Снігуронькою,казковими героями, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки та для перегляду традиційної Новорічної казки.
    

    

    


Для перегляду фото перейдіть за посиланням https://photos.app.goo.gl/pcacEBHBCRTRpE249 

26.12.19

Проводимо цікаво виховні години

       
     Виховання – це творчість, це найвища коштовність, про яку класний керівник повинен постійно дбати. А його праця – стежина, по якій людина піднімається до вершин морального благородства. Складний процес виховання здійснюється за допомогою різноманітних форм роботи, вибір яких залежить від змісту та завдань виховної роботи, вікових особливостей дітей.           Перед виходом на канікули провели змістовну і цікаву виховну годину. Підібрано було цікаві методи і прийоми роботи, які активізували роботу учнів.                                                                             Метою класної години :




 формувати дружні взаємовідносини у класному колективі, прищеплювати учням навики планування спільної роботи, виховувати в учнів позитивні риси характеру, сприяти розвитку мовленнєвої культури дітей, уміння спілкуватися, висловлювати свою думку, розвивати інтерес до активізації пізнавальної діяльності, формувати організаторські уміння і навички.
                                           
Переглянути фото можна за посиланням https://photos.app.goo.gl/KD8WtRtM5bG2tY7Q9

"Пані Хурделиця"

25.12 у Кіровоградському обласному театрі учні 3-Б мали змогу переглянути виставу "Пані Хурделиця". Професійна гра акторів на сцені заворожила дітей.
     

20.12.19

Свято Миколая


     Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож саме вони найбільше чекають на це свято.
      День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків, що їх шукаємо зранку в себе під подушкою. Це така собі приємна передмова до суцільного зимового святкування – Нового року і Різдва.
      18 грудня у нашій школі пройшли свята на честь Святого Миколая.
Миколай завітав до нас з добрими побажаннями та солодкими подарунками.

   
Переглянути фото за посиланням https://photos.app.goo.gl/T3wK2z8todTrQEuC6

13.12.19

Допомога пернатим


       Взимку наші пернаті друзі потребують особливого піклування. Світловий день дуже короткий, за цей час птахам дуже важко знайти і засвоїти корм. Саме тому треба кожного дня слідкувати за вмістом годівничок, регулярно підсипати корм. Справжніми смаколиками є крихти білого хліба, зерна пшениці, пшоно, насіння соняшника, гарбуза, дині, плоди горобини, калини, шматочки несолоного сала – для синичок. Птахи прилітають до наших годівничок та знаходять там собі щось смачненьке, а ми спостерігаємо за ними із вікна. Також учні не забувають про годівнички і біля своїх будинків.

      
Для перегляду фото перйдіть за посиланням https://photos.app.goo.gl/PUeRnhrhcGM7piXK6

12.12.19

"Дерево мого роду"

     Кожна людина повинна знати свій родовід , памятати своїх прадідів, знати, чим вони займалися, як жили, чим славилися. Треба вивчити «Дерево свого роду». Що більший рід , то міцнішим стає дерево і у кожної гілочки чи коріння є своє ім’я.
Кожна українська родина багатогранна, мої учні стали справжніми дослідниками, шукали багатогранність. Подивіться на  роботи учнів.





Для перегляду фото перейдіть за посиланням https://photos.app.goo.gl/AVx33VUQknDFLinx7

11.12.19

Квітка толерантності

                                                                          «Толерантність — це мистецтво жити з іншими        
                                                                                          людьми та з іншими ідеями»
                                                                                                                                                                     Кофі Аннан

Толерантність -це доброзичливе та терпиме ставлення до чогось чи когось. Основою толерантності є відкритість думки та спілкування, особиста свобода людини. Толерантність передбачає активну позицію людини, тобто, людина не повинна бути терпима до всього, наприклад, до порушення прав людини чи маніпуляцій.

   Учні 3 – Б вчилися бути толерантними на уроці Я у світі. Зробили квітку толерантності і дарували її.





Для перегляду фото перейдіть за посиланням https://photos.app.goo.gl/3vPqsHsCC1VrHmVh8

10.12.19

Чарівний пластилін

Мої учні полюбляють працювати  з пластиліном. Підключивши фантазію, уяву, з допомогою пластиліну легко створити різні вироби, тематичні роботи. Ось і сьогодні учні створили оригінальну річ. 





Для перегляду фото перейдіть за посиланням https://photos.app.goo.gl/cyhR7LXJB5xJYQT36

3.12.19

Мовний-квест

    Ми провели в класі Мовний квест — інноваційна інтерактивна форма роботи,яка  підвищує інтерес учнів до командної гри та змагання.
     Учні емоційно переходили зі станції на станцію, виконуючи  завдання, жваво обговорювали і приймали спільні рішення. 




На даному квесті учні вправлялися в усному та писемному мовленні, формували вміння відшукати та впорядкувати мовний матеріал, досліджували його, згадували фразеологізми.


Для перегляду фото перейдіть за посиланням https://photos.app.goo.gl/gGUuJ5pGExABEgwC8

27.11.19

Стоп Булінг!


Про те, що таке булінг і яка відповідальність передбачена  законом за ці діяння, патрульний поліції розповів учням 3-б класу, який відбувся сьогодні, 27 листопада.
                                                         
У цікавій формі учні дізналася про можливі механізми реагування на випадки агресивної поведінки та про захист постраждалих осіб. На прикладах життєвих ситуацій вони вчилися визначати, йдеться про булінг чи про конфлікт і як діяти в тому чи іншому випадку.



25.11.19

Бути вихованим - це складно, чи просто!


Звичайно вважається, що якщо людина дотримується загальноприйнятих норм поведінки, то вона є вихованою.
Чи обмежується вихованість тільки цим? Адже, крім правил етикету, існують ще й моральні якості. Не зовнішня культура, а внутрішній, духовний світ людини. Це вміння бути доброзичливим, щирим, уважним. Для цього потрібні відповідальність, готовність чимось поступитися. А це вже набагато складніше, бо вимагає від людини самодисципліни.
Постає питання: кого ж вважати вихованим? Того, хто, дотримуючись усіх правил етикету, в душі є дріб'язковим та обмеженим? Чи того, хто, не знаючи цих якостей, готовий завжди прийти на допомогу?
Саме над цими питаннями роздумували з учнями.
   


Фотозвіт https://photos.app.goo.gl/EdAhw8mRgs6BtXTF8

15.11.19

Твій друг - дорожній рух!



  
Ми не можемо уявити свого життя без транспорту, без доріг, пішохідних переходів. Відстані між селами, районами, містами, установами, магазинами такі значні, що подолати їх можна тільки за допомогою транспорту.
Отже, транспорт – вірний друг! Але, забуваючи про власну безпеку, нехтуючи правилами дорожнього руху, люди можуть стати жертвою своєї необдуманої поведінки. Адже транспорт може бути не тільки корисним, а й небезпечним, якщо не знаєш правил дорожнього руху.
15 листопада 2019 року в класі провела виховну годину присвячену дорожньому руху під гаслом «Твій друг – дорожній рух». Мета заходу  – сформувати навички безпечної поведінки на дорозі, щоб зберегти життя, уникнути неприємних ситуацій.
    
  Фоторепортаж https://photos.app.goo.gl/qJM9kZnAByEo66u77

Безпека на дорозі


Безпечна дорога – це життєва необхідність. Тому, з 11 по 15 листопада, в нашій школі пройшов тиждень дорожнього руху, який уключив в себе заходи щодо формування основ безпечного поводження дітей на дорогах та вулицях, щоб дати поняття про те,  що безпечний шлях – це найкращий шлях до школи.
 


     В класі була проведена виховна година  на тему «Безпека на дорозі – безпека життя»,а на уроці трудового навчання виготовлені світловідбиваючі лапи, які почепили на рюкзаки. Вони зроблять видимою дитину на дорозі , в темну пору так, як він відбиватиме світло від фар автомобілів. Світловідбивачі особливо корисні там, де немає ліхтарів.
   Усі заходи спрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного життя та здоров’я.